Pojazdy

GRANTURISMO

CASALINI

JUŻ OD 72 000 PLN

Dzięki dedykowanej i rozpoznawalnej kolorystyce GRANTURISMO nigdy nie pozostaje niezauważony. Wewnątrz, dzięki jednej z najlepszych przestronności w swojej kategorii, sportowej kierownicy z wstawkami w kolorze Racing Red oraz wygodnym, ergonomicznym siedzeniom z mieszanki eko-skóry, jest tak dopasowany, aby każda podróż była jeszcze przyjemniejsza.

Zobacz pełną specyfikację

550 TROFEO

CASALINI

JUŻ OD 79 900 PLN

Gama kolorów EXCLUSIVE dla modelu 550TROFEO została specjalnie zaprojektowana, aby nadać jej jeszcze bardziej sportowy charakter. Oferowane wyposażenie sprawia, że jest to idealny samochód miejski, odpowiedni dla miłośników sportowego charakteru i świata wyścigów. Dedykowane naklejki i czerwone detale sprawiają, że ta tapicerka jest jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Zobacz pełną specyfikację

GRANSPORT

CASALINI

JUŻ OD 80 000 PLN

Dzięki ostrym liniom i muskularnemu nosowi, podkreślonemu charakterystyczną sygnaturą świetlną LED, 550 GRANSPORT nigdy nie pozostanie niezauważony. Wewnątrz, z jedną z najlepszych przestrzeni w swojej klasie, przestronnym bagażnikiem i wygodnymi, ergonomicznymi siedzeniami z eko-skóry, jest tak dopasowany, aby każda podróż była jeszcze przyjemniejsza.

Zobacz pełną specyfikację