Pojazdy

550 ALPINA

CASALINI

JUŻ OD 86 500 PLN*

Model Alpina to nowość od Casalini. Wyróżnia się przede wszystkim inteligentną technologią, która zdecydowanie ułatwia życie. Sercem systemu jest zupełnie nowa i innowacyjna jednostka sterująca silnika (ECU), zintegrowana z cyfrową deską rozdzielczą. To połączenie zapewni wam stały komfort i bezpieczeństwo.

Zobacz pełną specyfikację

GRANTURISMO 550

CASALINI

JUŻ OD 85 000 PLN*

Dzięki dedykowanej i rozpoznawalnej kolorystyce GRANTURISMO nigdy nie pozostaje niezauważony. Przestronne wnętrze, sportowa kierownica z elementami w kolorze Racing Red oraz wygodne, ergonomiczne fotele z eko-skóry sprawiają, że każda podróż staje się jeszcze bardziej przyjemniejsza.

Zobacz pełną specyfikację

550 TROFEO

CASALINI

JUŻ OD 88 000 PLN*

Tym co wyróżnia model 550 TROFEO to gama kolorów, które zostały zaprojektowane specjalnie, aby podkreślić jego sportowy charakter. Oferowane wyposażenie sprawia, że jest to idealny samochód do jazdy po mieście i odpowiedni dla miłośników sportowego charakteru oraz świata wyścigów. Dedykowane naklejki i czerwone detale sprawiają, że ta tapicerka jest jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Zobacz pełną specyfikację

GRANSPORT

CASALINI

JUŻ OD 88 000 PLN*

Ostre linie, muskularny nos oraz sygnatura świetlna LED to dzięki temu GRANSPORT nie pozostanie niezauważony. Model GRANSPORT cechuje również przestronny bagażnik oraz wygodne i ergonomiczne fotele z eko-skóry. To wszystko razem powoduje, że każda podróż nim jest jeszcze przyjemniejsza.

Zobacz pełną specyfikację

Ceny przy kursie EUR/PLN = 4,8